Jak nakupovat

Obsluha e-shopu AAA pera je velmi jednoduchá a určitě si s ní poradíte. Pokud chcete nabídku jen prohlížet, můžete zvolit v levém menu kategorii a postupně prohlédnout celý sortiment produktů. Hledáte-li konkrétní druh pera, použijte některý z filtrů - můžete hledat například podle "Textu", znáte-li název produktu a ten je v naší nabídce, naleznete jej v roletce "Značka". Jestliže potřebujete pero v červené barvě, můžete ji zvolit v poslední roletce "Barva". Klikem na "Zobrazit" se dostanete přímo na hledaný produkt. Dále si ještě můžete zvolit, počet produktů na stránce, ať nemusíte dlouho rolovat kolečkem myši a v dalším filtru se můžete rozhodnout o podmínkách řazení zboží v nabídce.

Klikem na obrázek pera se dostanete k podrobnostem o produktu. Zjistíte jeho dostupnost, uvidíte obrázky z více pohledů , je zde také podrobnější popis pera, případné podmínky minimálního množství  pro objednání.  V šedé oblasti jsou uvedeny "Parametry" zboží, které se Vám mohou hodit v rozhodování o jeho výběru. V "Souborech ke stažení" naleznete zpravidla výkresy s volbou umístění případného reklamního potisku. Formulář "Poptávka potisku" je umístěn v samém závěru prohlížení karty a otevře se po přihlášení či registraci. Více informací o technologiích ke značení nebo potisku najdete v samostatném oddíle tohoto shopu. Před formulářem potisku je ještě ukázka dalších barevných variant zobrazeného zboží, ze kterých si můžete vybírat.

Podmínkou prvního objednání zboží je vyplnění formuláře "Registrace". Tento e-shop je určen pouze pro právnické osoby a podnikatele s IČ. Po odeslání Vaší objednávky, obdržíte na Vámi uvedenou mailovou adresu potvrzení o jejím přijetí a založení.

V nabídce "Informace" se můžete jednak dozvědět o historii i současnosti naší společnosti, naleznete zde také potřebné dokumenty upravující podmínky obchodování s námi. V oddíle "Aktuality" se Vám budeme snažit přinášet novinky nebo užitečné informace, které se Vám mohou při obchodování hodit. Podobnou službu Vám bude poskytovat i náš Blog. Poslední nabídkou horní lišty je "Kontakt" kde dle samotného názvu naleznete potřebné údaje o splečnosti VELA CZECH, s.r.o. a ke sdělení Vašich podnětů nebo dotazů můžete využít i "Kontaktní formulář" ve spodní části.  

Celý sortiment agentury VELA CZECH, s.r.o. naleznete na   http://www.vela.cz/